Chcesz wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym?
Organizujesz własną imprezę i nie masz niezbędnych
sprzętów?
Chcesz zrobić własną imprezę w Gminnym Ośrodku Kultury?

Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie organizuje corocznie kilkadziesiąt wydarzeń skierowanych do różnych grup zainteresowań: od małych dzieci, przez młodzież po seniorów. Odwiedzając stronę oraz śledząc profil na Facebooku dowiesz się o nadchodzących wydarzeniach. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeśli organizujesz własną imprezę lub masz pomysł na nowe działanie - w mietkowskim GOKu otrzymasz wsparcie! Jeśli potrzebujesz sprzętu to możemy Ci go wypożyczyć! Jeśli brakuje Ci wiedzy o organizacji to także dobre miejsce na wszelkie pytania. Gdybyśmy jednak nie znaleźli rozwiązania Twojego problemu to powiemy do kogo możesz zwrócić się w tej sprawie.

Chcesz zorganizować własne wydarzenie w sali GOK? Udostępnimy Ci miejsce do realizacji Twojego pomysłu. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy!

UWAGA: Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne

Kontakt:
Telefon: 71 3168254
Adres: Mietków, ul. Spółdzielcza 6, 55-081

Pomysły wybrane do realizacji w ramach programu Dom...

1 miejsce: Warsztaty dla najzdolniejszych młodych muzyków z gminy Mietków oraz utworzenie i poprowadzenie młodzieżowego zespołu muzycznego 2 miejsce: „Aby smacznie, aby zdrowo, aby pięknie, kolorowo” integracyjne warsztaty kulinarne z...

czytaj dalej...

Regulamin GOK Inicjatywy lokalne

  Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2014 Mietków   Preambuła Celem stategicznym projektu " Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2014" jest inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania GOK w Mietkowie w życie społeczności...

czytaj dalej...